XN0121500L
PanasonicPanasonic
XN0121500L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0121500L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5
Ngā Rauemi: XN0121500L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0121500L
Tau Wae XN0121500L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5824 pcs Pepa Raraunga XN0121500L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato Mini5-G1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) -
Resistor - Base (R1) 10 kOhms Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Ētahi Ingoa XN0121500LCT
XN1215CT
XN1215CT-ND
Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 150MHz 300mW Surface Mount Mini5-G1
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA