XN0121100L
PanasonicPanasonic
XN0121100L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XN0121100L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5
Ngā Rauemi: XN0121100L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XN0121100L
Tau Wae XN0121100L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4658 pcs Pepa Raraunga XN0121100L.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Momo Pukapuka 2 NPN - Pre-Biased (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato Mini5-G1
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 10 kOhms
Resistor - Base (R1) 10 kOhms Mana - Max 300mW