TXS2SL-24V-Z
PanasonicPanasonic
TXS2SL-24V-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXS2SL-24V-Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Ngā Rauemi: TXS2SL-24V-Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXS2SL-24V-Z
Tau Wae TXS2SL-24V-Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4408 pcs Pepa Raraunga TXS2SL-24V-Z.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 110VDC - Max
Raupapa TX-S Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 255-2350-2
TXS2SL-24V-Z-ND
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 5ms Momo Tae Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 8.3 kOhms
Kohikohi Miihini 70 mW Kohikohi Kei te Aukati 2.9mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXS2SL-12V
TXS2SL-12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
I roto i te taonga: 5635 pcs
Tikiake: TXS2SL-12V.pdf
RFQ
TXS2SL-3V-X
TXS2SL-3V-X
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 37724 pcs
Tikiake: TXS2SL-3V-X.pdf
RFQ
TXS2SL-24V
TXS2SL-24V