TXS2SL-12V-X
PanasonicPanasonic
TXS2SL-12V-X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXS2SL-12V-X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Ngā Rauemi: TXS2SL-12V-X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXS2SL-12V-X
Tau Wae TXS2SL-12V-X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5059 pcs Pepa Raraunga TXS2SL-12V-X.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 110VDC - Max
Raupapa TX-S Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 5ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.88 kOhms Kohikohi Miihini 50 mW
Kohikohi Kei te Aukati 4.2mA