TXS2SL-12V-Z
PanasonicPanasonic
TXS2SL-12V-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXS2SL-12V-Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Ngā Rauemi: TXS2SL-12V-Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXS2SL-12V-Z
Tau Wae TXS2SL-12V-Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5753 pcs Pepa Raraunga TXS2SL-12V-Z.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 110VDC - Max
Raupapa TX-S Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 255-2349-2
TXS2SL-12V-Z-ND
TXS2SL12VZ
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 5ms Momo Tae Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.88 kOhms
Kohikohi Miihini 50 mW Kohikohi Kei te Aukati 4.2mA