TXD2-2M-1.5V
PanasonicPanasonic
TXD2-2M-1.5V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXD2-2M-1.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Ngā Rauemi: TXD2-2M-1.5V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXD2-2M-1.5V
Tau Wae TXD2-2M-1.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23591 pcs Pepa Raraunga TXD2-2M-1.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 1.13 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.15 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 110VDC - Max
Raupapa TX-D Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form D) Kohikohi Ngaohiko 1.5VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 9 Ohms
Kohikohi Miihini 250 mW Kohikohi Kei te Aukati 167mA