TXD2-12V-6
PanasonicPanasonic
TXD2-12V-6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXD2-12V-6
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
Ngā Rauemi: TXD2-12V-6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXD2-12V-6
Tau Wae TXD2-12V-6 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4981 pcs Pepa Raraunga TXD2-12V-6.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 220VDC - Max
Raupapa TX-D Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2868
TXD212V6
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 514 Ohms
Kohikohi Miihini 280 mW Kohikohi Kei te Aukati 23.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXD2-2M-1.5V
TXD2-2M-1.5V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
I roto i te taonga: 23591 pcs
Tikiake: TXD2-2M-1.5V.pdf
RFQ
TXD2-12V
TXD2-12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V