TXD2-12V-4
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXD2-12V-4
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V
Ngā Rauemi: TXD2-12V-4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXD2-12V-4
Tau Wae TXD2-12V-4 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURP DPDT 10MA 10V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17404 pcs Pepa Raraunga TXD2-12V-4.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 10VDC - Max
Raupapa TX-D Wā Whakaora 4ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10mA Whakaaetanga Mea Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 514 Ohms
Kohikohi Miihini 280 mW Kohikohi Kei te Aukati 23.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TXD2-12V
TXD2-12V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V