M8MX25GK4YGA
Hua Hua
Tau Wae: M8MX25GK4YGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR AC INDUCT 80MM 25W 220VAC
Ngā Rauemi: M8MX25GK4YGA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 810 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 810 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M8MX25GK4YGA
Tau Wae M8MX25GK4YGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR AC INDUCT 80MM 25W 220VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 810 pcs Pepa Raraunga M8MX25GK4YGA.pdf
Taumaha 3.3 lbs (1.5kg) Putanga - Kua tohua 220VAC
Momo AC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 21.24 / 150
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Connector
Rahi / Rahi Square - 3.150" x 3.150" (80.00mm x 80.00mm) Raupapa -
RPM 1550 RPM Mana - Ka tohua 25W
Ētahi Ingoa 1110-4041 Tae Mahi -10°C ~ 40°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 3.701" (94.00mm) Momo Momo -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Standard
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga Taipitopito AC Motor Standard 1550 RPM 25W 220VAC