M8MX25G4YGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M8MX25G4YGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Ngā Rauemi: M8MX25G4YGA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M8MX25G4YGA
Tau Wae M8MX25G4YGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS