M8MX25GK4CGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M8MX25GK4CGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Ngā Rauemi: M8MX25GK4CGA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 656 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 656 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M8MX25GK4CGA
Tau Wae M8MX25GK4CGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS