JW2SN-B-DC24V
PanasonicPanasonic
JW2SN-B-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JW2SN-B-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Ngā Rauemi: JW2SN-B-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JW2SN-B-DC24V
Tau Wae JW2SN-B-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42690 pcs Pepa Raraunga JW2SN-B-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa JW Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa 255-2227
JW2SN-B-DC24V-ND
JW2SNBDC24V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.1 kOhms Kohikohi Miihini 530 mW
Kohikohi Kei te Aukati 22.0mA