JW2SN-B-DC18V
PanasonicPanasonic
JW2SN-B-DC18V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JW2SN-B-DC18V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 18V
Ngā Rauemi: JW2SN-B-DC18V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JW2SN-B-DC18V
Tau Wae JW2SN-B-DC18V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33027 pcs Pepa Raraunga JW2SN-B-DC18V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 12.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa JW Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 15ms
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 18VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 18VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 611 Ohms Kohikohi Miihini 530 mW
Kohikohi Kei te Aukati 29.0mA