JW2SN-B-DC12V
PanasonicPanasonic
JW2SN-B-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JW2SN-B-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Ngā Rauemi: JW2SN-B-DC12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JW2SN-B-DC12V
Tau Wae JW2SN-B-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43203 pcs Pepa Raraunga JW2SN-B-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa JW Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa 255-2226
JW2SN-B-DC12V-ND
JW2SNBDC12V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 270 Ohms Kohikohi Miihini 530 mW
Kohikohi Kei te Aukati 44.0mA