JVN1AF-48V-F
Hua Hua
Tau Wae: JVN1AF-48V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
Ngā Rauemi: 1.JVN1AF-48V-F.pdf2.JVN1AF-48V-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JVN1AF-48V-F
Tau Wae JVN1AF-48V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15242 pcs Pepa Raraunga 1.JVN1AF-48V-F.pdf2.JVN1AF-48V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 36 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa JV-N Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 12ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 16A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 11.52 kOhms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 4.2mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JVN1AF-5V-F
JVN1AF-5V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 5V
I roto i te taonga: 20218 pcs
Tikiake: JVN1AF-5V-F.pdf
RFQ
JVN1AF-48V
JVN1AF-48V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V