JVN1AF-4.5V
Hua Hua
Tau Wae: JVN1AF-4.5V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 4.5V
Ngā Rauemi: JVN1AF-4.5V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JVN1AF-4.5V
Tau Wae JVN1AF-4.5V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 4.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5980 pcs Pepa Raraunga JVN1AF-4.5V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.38 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.23 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa JV-N Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 12ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 4.5VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 16A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 101 Ohms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 44.4mA