JVN1AF-18V
Hua Hua
Tau Wae: JVN1AF-18V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
Ngā Rauemi: JVN1AF-18V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JVN1AF-18V
Tau Wae JVN1AF-18V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4610 pcs Pepa Raraunga JVN1AF-18V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 13.5 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.9 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa JV-N Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Whakamahia te wa 12ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 16A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 18VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.62 kOhms
Kohikohi Miihini 200 mW Kohikohi Kei te Aukati 11.1mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JVN1AF-12V-F
JVN1AF-12V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
I roto i te taonga: 25416 pcs
Tikiake: JVN1AF-12V-F.pdf
RFQ
JVN1AF-48V
JVN1AF-48V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
I roto i te taonga: 5498 pcs
Tikiake: JVN1AF-48V.pdf
RFQ
JVN1AF-18V-F
JVN1AF-18V-F
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V