JVN1AF-100V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JVN1AF-100V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 100V
Ngā Rauemi: JVN1AF-100V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JVN1AF-100V
Tau Wae JVN1AF-100V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4640 pcs Pepa Raraunga JVN1AF-100V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 60 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa JV-N Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 8ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 100VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 16A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 100VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 16.6 kOhms
Kohikohi Miihini 600 mW Kohikohi Kei te Aukati 6.0mA