HP3-L-AC24V
Hua Hua
Tau Wae: HP3-L-AC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Ngā Rauemi: HP3-L-AC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HP3-L-AC24V
Tau Wae HP3-L-AC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4074 pcs Pepa Raraunga HP3-L-AC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HP Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 40°C Whakamahia te wa 30ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 3.1 VA
Kohikohi Kei te Aukati 130mA