HP3-L-AC100V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HP3-L-AC100V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 100V
Ngā Rauemi: HP3-L-AC100V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HP3-L-AC100V
Tau Wae HP3-L-AC100V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5373 pcs Pepa Raraunga HP3-L-AC100V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 80 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 30 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HP Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 40°C Whakamahia te wa 30ms
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Neon Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 100VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 100VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 2.1 VA Kohikohi Kei te Aukati 32.0mA