HP3-L-AC115V
Hua Hua
Tau Wae: HP3-L-AC115V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 115V
Ngā Rauemi: HP3-L-AC115V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HP3-L-AC115V
Tau Wae HP3-L-AC115V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4260 pcs Pepa Raraunga HP3-L-AC115V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 34.5 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HP Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 40°C Whakamahia te wa 30ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Neon Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 115VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 115VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 3.3 VA
Kohikohi Kei te Aukati 28.5mA