HG4-AC240V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HG4-AC240V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 240V
Ngā Rauemi: HG4-AC240V-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HG4-AC240V-F
Tau Wae HG4-AC240V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6007 pcs Pepa Raraunga HG4-AC240V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 192 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HG Wā Whakaora 40ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 40°C Whakamahia te wa 40ms
Momo Tae Socketable Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 240VAC Coil Socketable Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 240VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 7.6 VA Kohikohi Kei te Aukati 31.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HG4-DC12V-F
HG4-DC12V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 12V
I roto i te taonga: 5789 pcs
Tikiake: HG4-DC12V-F.pdf
RFQ
HG4-AC240V
HG4-AC240V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 240V