HG4-AC220V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HG4-AC220V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 220V
Ngā Rauemi: HG4-AC220V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HG4-AC220V
Tau Wae HG4-AC220V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4291 pcs Pepa Raraunga HG4-AC220V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 176 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 66 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HG Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 40°C Whakamahia te wa 25ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 220VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 220VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 7.6 VA
Kohikohi Kei te Aukati 34.0mA