HG4-DC110V-F
PanasonicPanasonic
HG4-DC110V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HG4-DC110V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 110V
Ngā Rauemi: HG4-DC110V-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HG4-DC110V-F
Tau Wae HG4-DC110V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5682 pcs Pepa Raraunga HG4-DC110V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 88 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 11 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa HG Wā Whakaora 40ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-2790 Tae Mahi -50°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 40ms Momo Tae Socketable
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 20A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 110VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 5.42 kOhms
Kohikohi Miihini 2.2 W Kohikohi Kei te Aukati 20.3mA