HE1AN-SW-DC24V
PanasonicPanasonic
HE1AN-SW-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HE1AN-SW-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Ngā Rauemi: HE1AN-SW-DC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HE1AN-SW-DC24V
Tau Wae HE1AN-SW-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5995 pcs Pepa Raraunga HE1AN-SW-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa HE Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1657
HE1ANSWDC24V
Tae Mahi -50°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 30A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 300 Ohms
Kohikohi Miihini 1.92 W Kohikohi Kei te Aukati 80.0mA