HE1AN-SW-AC240V
PanasonicPanasonic
HE1AN-SW-AC240V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HE1AN-SW-AC240V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 240V
Ngā Rauemi: HE1AN-SW-AC240V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HE1AN-SW-AC240V
Tau Wae HE1AN-SW-AC240V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5447 pcs Pepa Raraunga HE1AN-SW-AC240V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 168 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 36 VAC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa HE Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1655 Tae Mahi -50°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 30ms Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 240VAC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 30A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 240VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 2.6 VA Kohikohi Kei te Aukati 10.8mA