HE1AN-SW-AC12V
PanasonicPanasonic
HE1AN-SW-AC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HE1AN-SW-AC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Ngā Rauemi: HE1AN-SW-AC12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HE1AN-SW-AC12V
Tau Wae HE1AN-SW-AC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4729 pcs Pepa Raraunga HE1AN-SW-AC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VAC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 277VAC, 30VDC - Max
Raupapa HE Wā Whakaora 30ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 55°C Whakamahia te wa 30ms
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VAC Coil Chassis Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 30A
Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 12VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 1.7 VA Kohikohi Kei te Aukati 138mA