HC3-HPL-AC12V-F
PanasonicPanasonic
HC3-HPL-AC12V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC3-HPL-AC12V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V
Ngā Rauemi: HC3-HPL-AC12V-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC3-HPL-AC12V-F
Tau Wae HC3-HPL-AC12V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6767 pcs Pepa Raraunga HC3-HPL-AC12V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 60°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 1.2 VA Kohikohi Kei te Aukati 100mA