HC3-HPL-DC24V-F
PanasonicPanasonic
HC3-HPL-DC24V-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC3-HPL-DC24V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V
Ngā Rauemi: HC3-HPL-DC24V-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC3-HPL-DC24V-F
Tau Wae HC3-HPL-DC24V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5727 pcs Pepa Raraunga HC3-HPL-DC24V-F.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 60°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms Kohikohi Miihini 900 mW
Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA