HC3-HPL-AC120V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC3-HPL-AC120V-F
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 120V
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC3-HPL-AC120V-F
Tau Wae HC3-HPL-AC120V-F Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9935 pcs Pepa Raraunga
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 96 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 36 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 60°C Whakamahia te wa 20ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga LED Indicator
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 7A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Cadmium Free Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 120VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 1.2 VA Kohikohi Kei te Aukati 10.9mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC3-HPL-AC200V-F
HC3-HPL-AC200V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 3PDT 200VAC
I roto i te taonga: 4606 pcs
Tikiake: HC3-HPL-AC200V-F.pdf
RFQ
HC3-HPL-AC12V-F
HC3-HPL-AC12V-F
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 12V
I roto i te taonga: 6767 pcs
Tikiake: HC3-HPL-AC12V-F.pdf
RFQ
HC3-HPL-AC120V
HC3-HPL-AC120V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 120V