EZP-E80156MTA
PanasonicPanasonic
EZP-E80156MTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZP-E80156MTA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 15UF 10% 800VDC RAD 4LD
Ngā Rauemi: EZP-E80156MTA.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZP-E80156MTA
Tau Wae EZP-E80156MTA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 15UF 10% 800VDC RAD 4LD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14396 pcs Pepa Raraunga EZP-E80156MTA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Raupapa EZPE
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa EZPE80156MTA
P15520
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) Ngā āhuatanga Low ESR
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10.5 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Te kaha 15µF