EZP-E50956MTA
PanasonicPanasonic
EZP-E50956MTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZP-E50956MTA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 95UF 10% 500VDC RAD 4LD
Ngā Rauemi: EZP-E50956MTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZP-E50956MTA
Tau Wae EZP-E50956MTA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 95UF 10% 500VDC RAD 4LD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5447 pcs Pepa Raraunga EZP-E50956MTA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Raupapa EZPE
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial - 4 Leads Ētahi Ingoa EZPE50956MTA
P15872
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 2.067" (52.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.224" (56.50mm) Ngā āhuatanga Low ESR
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.9 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 95µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Te kaha 95µF