EZP-E63106LTB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZP-E63106LTB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
Ngā Rauemi: 1.EZP-E63106LTB.pdf2.EZP-E63106LTB.pdf3.EZP-E63106LTB.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZP-E63106LTB
Tau Wae EZP-E63106LTB Kaihanga Panasonic
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±15% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 0.965" W (41.50mm x 24.50mm) Raupapa EZPE
Ratonga - Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa EZPE63106LTB
P122601
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.807" (20.50mm)
Ngā āhuatanga Low ESR Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 10µF