EXB-E10C471J
PanasonicPanasonic
EXB-E10C471J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-E10C471J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1608
Ngā Rauemi: EXB-E10C471J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-E10C471J
Tau Wae EXB-E10C471J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1608 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 795639 pcs Pepa Raraunga EXB-E10C471J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1608 Rahi / Rahi 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 470
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1608, Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa EXBE10C471J
U8471TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 470 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1608, Concave, Long Side Terminals Momo Aratau Bussed