EXB-E10C394J
PanasonicPanasonic
EXB-E10C394J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-E10C394J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 390K OHM 1608
Ngā Rauemi: EXB-E10C394J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-E10C394J
Tau Wae EXB-E10C394J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 390K OHM 1608 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 423257 pcs Pepa Raraunga EXB-E10C394J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1608 Rahi / Rahi 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 390k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1608, Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa U8394CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Whakaahuatanga Taipitopito 390k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1608, Concave, Long Side Terminals