EXB-E10C393J
PanasonicPanasonic
EXB-E10C393J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-E10C393J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 39K OHM 1608
Ngā Rauemi: EXB-E10C393J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-E10C393J
Tau Wae EXB-E10C393J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 39K OHM 1608 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 651012 pcs Pepa Raraunga EXB-E10C393J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1608 Rahi / Rahi 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 39k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1608, Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa EXBE10C393J
U8393TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Whakaahuatanga Taipitopito 39k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1608, Concave, Long Side Terminals