EXB-24V2R7JX
PanasonicPanasonic
EXB-24V2R7JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-24V2R7JX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 2.7 OHM 0404
Ngā Rauemi: 1.EXB-24V2R7JX.pdf2.EXB-24V2R7JX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-24V2R7JX
Tau Wae EXB-24V2R7JX Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 2.7 OHM 0404 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5796161 pcs Pepa Raraunga 1.EXB-24V2R7JX.pdf2.EXB-24V2R7JX.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0404 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2.7
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0404 (1010 Metric), Convex Ētahi Ingoa EXB24V2R7JX
Y52R7TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex