EXB-24V304JX
PanasonicPanasonic
EXB-24V304JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-24V304JX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 300K OHM 0404
Ngā Rauemi: 1.EXB-24V304JX.pdf2.EXB-24V304JX.pdf3.EXB-24V304JX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-24V304JX
Tau Wae EXB-24V304JX Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 300K OHM 0404 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0404 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 300k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0404 (1010 Metric), Convex Ētahi Ingoa EXB24V304JX
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 300k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex Momo Aratau Isolated