EXB-24V272JX
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EXB-24V272JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-24V272JX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0404
Ngā Rauemi: 1.EXB-24V272JX.pdf2.EXB-24V272JX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-24V272JX
Tau Wae EXB-24V272JX Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0404 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3045856 pcs Pepa Raraunga 1.EXB-24V272JX.pdf2.EXB-24V272JX.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0404 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Te Tae Tema Isolated Rahi / Rahi 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Raupapa EXB RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive AEC-Q200 Mana Ma te Mea 2
Ko te poari 0404 (1010 Metric), Convex Mana Whakaputa 62.5mW
Ētahi Ingoa EXB24V272JX
Y5272TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga EXB-24V272JX
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Whakaahua nui 2.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0404