EUMFD60Y12A
PanasonicPanasonic
EUMFD60Y12A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EUMFD60Y12A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 600W
Ngā Rauemi: EUMFD60Y12A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EUMFD60Y12A
Tau Wae EUMFD60Y12A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5513 pcs Pepa Raraunga EUMFD60Y12A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 4.83" L x 2.53" W x 0.55" H (122.6mm x 64.2mm x 13.9mm) Raupapa FD
Mana (Watts) 600W Packaging Bulk
Paa / Case Full Brick Ētahi Ingoa P11463
P11463-ND
P12732
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off
He pai 88.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 50A 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 50A Nga tono ITE (Commercial)