EUMFD50V12A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EUMFD50V12A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 500W
Ngā Rauemi: EUMFD50V12A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EUMFD50V12A
Tau Wae EUMFD50V12A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4181 pcs Pepa Raraunga EUMFD50V12A.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Input (Min) 19V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 4.83" L x 2.53" W x 0.55" H (122.6mm x 64.2mm x 13.9mm) Raupapa FD
Mana (Watts) 500W Packaging Bulk
Paa / Case Full Brick Ētahi Ingoa P11461
P11461-ND
P12730
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42A 19V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VI-BVL-IX-F1
VI-BVL-IX-F1
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 75W
I roto i te taonga: 4547 pcs
Tikiake: VI-BVL-IX-F1.pdf
RFQ
EUMFD40V28A
EUMFD40V28A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 400W
I roto i te taonga: 4365 pcs
Tikiake:
RFQ
VI-J6X-CX
VI-J6X-CX
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5.2V 75W
I roto i te taonga: 619 pcs
Tikiake: VI-J6X-CX.pdf
PXCM0348WD05A
PXCM0348WD05A
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 3W
Tikiake: PXCM0348WD05A.pdf
EUMFD40Y12A
EUMFD40Y12A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 500W
Tikiake:
VE-BNR-IV-F3
VE-BNR-IV-F3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 7.5V 150W