EUMFD40Y28A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EUMFD40Y28A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 500W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EUMFD40Y28A
Tau Wae EUMFD40Y28A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4311 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 4.83" L x 2.53" W x 0.55" H (122.6mm x 64.2mm x 13.9mm) Raupapa FD
Mana (Watts) 500W Packaging Bulk
Paa / Case Full Brick Ētahi Ingoa P11407
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 18A 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 18A Nga tono ITE (Commercial)