ETQ-P4M470YFN
PanasonicPanasonic
ETQ-P4M470YFN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P4M470YFN
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 2.2A 231 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.ETQ-P4M470YFN.pdf2.ETQ-P4M470YFN.pdf3.ETQ-P4M470YFN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P4M470YFN
Tau Wae ETQ-P4M470YFN Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 2.2A 231 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.256" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PCC-M0645M
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ETQP4M470YFN
P17078TR
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Composite Te Tae Kaituku Taeke 75 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Inductor 2.2A 231 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 231 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.2A
I teie nei - Maama 3.8A