ETQ-P4M330YFN
PanasonicPanasonic
ETQ-P4M330YFN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P4M330YFN
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua POWER CHOKE COIL PCC MC
Ngā Rauemi: 1.ETQ-P4M330YFN.pdf2.ETQ-P4M330YFN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P4M330YFN
Tau Wae ETQ-P4M330YFN Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 101545 pcs Pepa Raraunga 1.ETQ-P4M330YFN.pdf2.ETQ-P4M330YFN.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.256" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PCC-M0645M
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ETQP4M330YFN
P122549TR
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Composite Te Tae Kaituku Taeke 75 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Shielded Inductor 2.5A 189.2 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 189.2 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.5A I teie nei - Maama 4.1A