ETQ-P4M220YFP
PanasonicPanasonic
ETQ-P4M220YFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P4M220YFP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 2.3A 179 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.ETQ-P4M220YFP.pdf2.ETQ-P4M220YFP.pdf3.ETQ-P4M220YFP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P4M220YFP
Tau Wae ETQ-P4M220YFP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 2.3A 179 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PCC-M0540M
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ETQP4M220YFP
P17080TR
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Composite Te Tae Kaituku Taeke 75 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Inductor 2.3A 179 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 179 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.3A
I teie nei - Maama 3.1A