ETQ-P4M4R7YFP
PanasonicPanasonic
ETQ-P4M4R7YFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P4M4R7YFP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 4.8A 39.6 MOHM
Ngā Rauemi: 1.ETQ-P4M4R7YFP.pdf2.ETQ-P4M4R7YFP.pdf3.ETQ-P4M4R7YFP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P4M4R7YFP
Tau Wae ETQ-P4M4R7YFP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 4.8A 39.6 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PCC-M0540M
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ETQP4M4R7YFP
P17079TR
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Composite Te Tae Kaituku Taeke 75 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 4.8A 39.6 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 39.6 mOhm Max Whakatauranga onamata 4.8A
I teie nei - Maama 7.7A