ETQ-P3M2R2HFP
PanasonicPanasonic
ETQ-P3M2R2HFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P3M2R2HFP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 5X5 2.2UH HIGH FREQUENCY
Ngā Rauemi: 1.ETQ-P3M2R2HFP.pdf2.ETQ-P3M2R2HFP.pdf3.ETQ-P3M2R2HFP.pdf4.ETQ-P3M2R2HFP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P3M2R2HFP
Tau Wae ETQ-P3M2R2HFP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga 5X5 2.2UH HIGH FREQUENCY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PCC-M0530M
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa P122639DKR Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Composite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Inductor 6.3A 21.5 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 21.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 6.3A I teie nei - Maama 9A