ETQ-P3M2R2KVP
PanasonicPanasonic
ETQ-P3M2R2KVP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P3M2R2KVP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 6.3A 22 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.ETQ-P3M2R2KVP.pdf2.ETQ-P3M2R2KVP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P3M2R2KVP
Tau Wae ETQ-P3M2R2KVP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 6.3A 22 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139084 pcs Pepa Raraunga 1.ETQ-P3M2R2KVP.pdf2.ETQ-P3M2R2KVP.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa PCC-M0530M Ratonga AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Ētahi Ingoa ETQP3M2R2KVP
P19759TR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Metal Composite
Te Tae Kaituku Taeke 75 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Inductor 6.3A 22 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Whakatauranga onamata 6.3A I teie nei - Maama 10.1A