ETQ-P3M1R0YFN
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P3M1R0YFN
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 10.7A 8.7 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.ETQ-P3M1R0YFN.pdf2.ETQ-P3M1R0YFN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P3M1R0YFN
Tau Wae ETQ-P3M1R0YFN Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 10.7A 8.7 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103804 pcs Pepa Raraunga 1.ETQ-P3M1R0YFN.pdf2.ETQ-P3M1R0YFN.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.256" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PCC-M0630M
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ETQP3M1R0YFN Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Composite Te Tae Kaituku Taeke 75 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Inductor 10.7A 8.7 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 8.7 mOhm Max Whakatauranga onamata 10.7A
I teie nei - Maama 20A