ERZ-SF2MK391
PanasonicPanasonic
ERZ-SF2MK391 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-SF2MK391
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 400A 2SMD JLEAD
Ngā Rauemi: ERZ-SF2MK391.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-SF2MK391
Tau Wae ERZ-SF2MK391 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 400A 2SMD JLEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5961 pcs Pepa Raraunga ERZ-SF2MK391.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa ZNR®